PZT. - CUMA: 08:00 - 17:00

TAAHHÜT İŞLERİ

TURGUT REİS GRUP

TURGUTREİS REZİDANS ESENYURT/İSTANBUL

2017 yılında Turgutreis Group’a ait Esenyurtta bulunan rezidans projesinin kaba işlerinin imalatına başlayıp 6 ay da teslim ettik. Toplamda 90 daire, iş yerleri, kapalı otoparklar (21.000 m²) betonarme imalatlarını yapıp teslim ettik.

DÜZLEM YAPI

PAPATYA VADİ KONAKLARI BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

2015 yılında Düzlem Yapı İnşaat’a ait Beylikdüzündeki Papatya Vadi Konakları projesinin kaba işlerinin imalatına başladık. Toplam 130 daire, iş yerleri, kapalı otoparklar, açık ve kapalı yüzme havuzlarının (39.500m²) betonarme imalatlarını yapıp teslim ettik.

TURGUTREİS GROUP

REİS KONAKLARI BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

2015 yılında Turgutreis Group’a ait beylikdüzündeki Reis Konakları projesinin kaba işlerinin imalatına başlayıp 6 ay da teslim ettik. Toplamda 120 daire, iş yerleri, kapalı otoparklar ve yüzme havuzunun (38.500m²) betonarme imalatlarını yapıp teslim ettik.

BAYRAMOĞLU HOLDİNG

ELEGANT 2 KONUTLARI KAPAKLI/TEKİRDAĞ

2014 yılında Bayramoğlu Holding’e ait Elegant2 Konutları projesinin kaba işlerinin imalatına başladık. Toplam 120 daireden oluşan betonarme imalatlarını 5 ay gibi kısa bir sürede yapıp teslim ettik.

BAYRAMOĞLU HOLDİNG

ELEGANT 1 KONUTLARI ÇATALCA/TEKİRDAĞ

2013 yılında Bayramoğlu Holding’e ait Elegant1 Konutları projesinin kaba işlerinin imalatına başladık. Toplam 40 daireden oluşan betonarme imalatlarını 3 ayda yapıp teslim ettik.

AĞAOĞLU

MY WORLD EUROPE AYAZMA/İSTANBUL

2011 yılında AĞAOĞLU GRUP’unyapımına başladığı Başakşehir Ayazmada bulunan My World Europe projesinde C tipi bloklardan beton ve demir hariç tüm malzemeler tünel kalıp dahil olmak üzere DÖNEM İNŞAAT’a ait olarak müteahhitliğini yaptık. Ayrıca 14500 m² kapalı alandan oluşan otoparkı malzemeli olarak ahşap kalıp ile imalatını yapıp zamanında teslim ettik.

ALBAYRAK A.Ş.

GÜNEŞ PARK EVLERİ HALKALI /İSTANBUL

2007 yılında Halkalı’da TOKİ Güneş Park Evleri projesinde ALBAYRAK A.Ş.’nin yapmış olduğu konutların istinat perdelerini, katlı otoparklarını ve yüzme havuzlarını DÖNEM İNŞAAT adına malzemeli ve bürüt olarak yapıp teslim ettik.

ALBAYRAK A.Ş.

KİPTAŞ KONUTLARI BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

2006 yılında İkitelli Başakşehir’de ALBAYRAK A.Ş.’nin yapmış olduğu Kiptaş Konutlarının 3 km uzunluğunda farklı yüksekliklerde ( 2.50m – 7.60m arasında ) istinat ve ihade perdesinin kaba inşaatını tekstürlü, bürüt perde ve malzemeli olarak yapıp teslim ettik.

FİBA GROUP

MANOLYA EVLERİ BAHÇEŞEHİR/İSTANBUL

2007 yılında Bahçeşehir’de TOKİ Manolya Evleri projesinde ÖZKA A.Ş.’nin yapmış olduğu 415 adet konutlardan 256 konutunun kaba inşaatını temeli dahil olmak üzere yaptık. Konutların yapımında tünel kalıp sistemini uyguladık.

TURAN İNŞAAT

HALKALI İŞ MERKEZİ/İSTANBUL

2008 yılında Turan Tekstil’e ait halkalıda bulunan İş Merkezinin kaba ve ince işlerinin müteahhitliğini yaptık. Tüm malzemeler Dönem İnşaat’a ait anahtar teslimi işlerimizi yapıp teslim ettik.

DELTA PROJE

ATAKÖY KONAKLARI/İSTANBUL

2005 yılında Toki güvencesi ile hazırlanan Ataköy Konakları projesinde Delta Proje İnşaat Turizm San. Ve Tic. A.Ş. Ortaklığı’nın yapımını üstlenmiş olduğu 950 konuttan 438 konutunun (133.590m2 ) kaba inşaatının yapımını konvansiyonel kalıpla yapıp 14 ayda teslim ettik. Yapmış olduğumuz tüm imalatları kusursuz ve zamanında yapıp teslim ettik.

AKFEN HOLDİNG

MURCURE OTEL/K.K.T.C. GİRNE

2006 yılında AKFEN A.Ş.’nin K.K.T.C. Girne de yapmış olduğu 5 yıldızlı Mercure Otel’in dış cephe boyasını, pencere kenarı sövelerini ve bir kısım iç boyalarının uygulamasını yapıp başarıyla teslim ettik.

SOYAK

GÜNDOĞDU KÖYÜ DEPREM KONUTLARI/ İZMİT

2001 yılında İzmit Gündoğdu Köyü mevkiinde Başbakanlık Kalıcı Deprem Konutlarını Soyak Tic. İnşaat A.Ş’nin ihalesini almış olduğu Deprem Kalıcı Konutlarında 360 dairenin kaba inşaatını tünel kalıp ile yaptık. Kaba inşaatını ve ince imalatı yaşanan ekonomik krize rağmen 6 ay gibi çok kısa sürede başarıyla bitirip teslim ettik.

SOYAK

ASLANBEY DEPREM KONUTLARI/İZMİT

2001 yılında Soyak Tic. İnşaat A.Ş’nin İzmit Aslanbey mevkiinde 150 dairenin kaba inşaatını tünel kalıp ile yaptık. 150 Dairenin kaba inşaatını 3 ay gibi kısa bir zamanda yapıp teslim ettik.

BİLFİNGER BERGER

NURNBERG METRO İNŞAATI/ALMANYA

2002 yılında Almanya’nın Nurnberg şehrindeki (Arbeitsgemeinschaft U-BahnNurnbeg U3 Norwest BA1,2) metro inşaatının demir işlerinin yapımını üstlendik ve 25/06/2002 tarihinde çalışmalarımıza başladık. Kontratımız 30/09/2003 tarihinde sona erdi. ARGE bölümü yapmış olduğumuz işlerden çok memnun olması nedeniyle firmamıza ek iş vererek kontratımızı 20/03/2004 tarihine kadar uzattı. Bize ait bölümü 24/02/2004 tarihinde bitirerek yaklaşık bir ay önceden teslim ettik.

TEKFEN HOLDİNG

SİNANOBA EMLAK BANKASI KONUTLARI/İSTANBUL

1993-1996 Tarihleri arasında Sinanoba’da Tekfen Holding’in yapımını üstlenmiş olduğu Emlak Bankası Konutları faz1, faz2, faz3 konutlarının bir kısmının kaba ve ince işlerinin yapımını üstlenmiştir. Ayrıca faz4 ve faz5 konutlarının garajlarının yapımını tamamlamıştır.

TEPE İNŞAAT

ERZİNCAN MESLEK LİSESİ VE ÖĞRENCİ YURDU

1984 yılında Tepe İnşaat’ın Erzincan da yapmış olduğu meslek lisesinin 528 kişilik öğrenci yurdu ve 520 kişilik derslik okulun kaba ve ince işlerini anahtar teslimini 6 ayda gerçekleştirip yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilerin mağdur olmadan eğitimlerine devam etmelerini sağlayan firmamız dönemin Erzincan Valisi tarafından da takdir edilmiştir.

TAV

ATATÜRK HAVALİMANI/İSTANBUL

1999 yılında Atatürk Havalimanı’nda Tepe-Akfen-Via (TAV) firmalarının yapmış olduğu Yeni Dış Hatlar Terminali ve Otoparkında şap ve fayans işlerinin tümünü, alçı sıva ve boya imalatlarının da büyük bir kısmını yaptık. Yapılan işleri kontrat tarihinden önce bitirerek teslim eden firmamız Terminal Binasının da tüm ince işlerinin (elektrik aksamı ve su tesisatı hariç) yapımını ve Galeri bölümünün asma tavan panel, alçıpan, alçı sıva ve boya işlerinin yapımını üstlenmiştir. Dönem İnşaat olarak ülkemize böyle bir tesis kazandırılırken üzerimize düşen tüm vazifelerimizi en iyi şekilde yerinde getirmekten gururluyuz.

Atatürk Havalimanı Eski Dış Hatlar Terminali’nin İç Hatlar Terminali’ne dönüştürme tadilatında geliş-gidiş tüm asma kat panellerinin temizlenmesi, yine geliş-gidiş katlarının alüminyum çerçeve, cam imalatının, wc’lerin fayans, boya ve tavanı yeniden yapılmıştır. Terminal Binası’nın bir kısım boya ve alçıpan işleriyle binanın tüm temizliği yapılmıştır. Bu işlerin hepsi 30 gün gibi kısa bir süre bitirilip teslim edilmiştir.

STFA-IGLS

KINALI OTOYOLU

1991 yılında gerçekleşen proje çalışmaları STFA ve IGLS firmalarının öncülüğünde yapılmıştır. Kınalı otoyolu üzerine Çorlu-Babaeski-Edirne arasına yapılan köprü inşaatının başarısı bize referans olmuş ve ardından ek olarak viyadük çalışmalarına, alt geçit çalışmalarına katılmamıza neden olmuştur. Katılmış olduğumuz bu projede yapılan inşaatların sorumluluğumuz dâhilindeki kısmı başarıyla tamamlayıp teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

TEPE İNŞAAT

KREMENCUK VİLLA/UKRAYNA

1997 yılındaTepe İnşaat’ın Ukrayna’da Kremencuk rafine müdürlerine yapmış olduğu villalarda kaba inşaatın bir bölümünü ve ince işlerin tamamını anahtar teslimi yapılmıştır. Bu inşaatı ilginç kılan özellik is villanın kaba inşaatı ruslar tarafından yapıldıktan sonra villanın bodrumuna bir havuz yapılması istendi. Bu havuzun gerçekleşmesi için irtifaya ihtiyaç olduğundan temelin altına inmek zorunda kaldık. Temelden 220cm aşağıya kadar inip oraya ikinci bir temel inşa ettik. Çok titiz çalışmalarımız sonucu işimizi sorunsuz bir şekilde bitirip teslim ettik.